Wizytówka sklepu internetowego iParts.pl

 - lidera sprzeda?y cz??ci samochodowych w Polsce

Blog

Nieoficjalny blog internetowego sklepu motoryzacyjnego iParts.pl.

Na blogu zamieszczane będą porady bezpośrednio związane z motoryzacją a także aktualności i najważniejsze informacje z naszego sklepu.


view:  full / summary

Cewka zaplonowa - testowanie i sprawdzanie

Posted on April 4, 2017 at 9:25 AM

Stwierdzenie awarii cewki może okazać się kłopotliwe ze względu na to, że występujące tym przypadku objawy są charakterystyczne także dla pozostałych elementów układu zapłonowego. Na konieczność wymiany cewki mogą wskazywać problemy z uruchomieniem jednostki napędowej, nierówna praca silnika na postoju, a także brak iskry na cylindrze oraz wyższe zużycie paliwa.

Read Full Post »

Czy wymienic rozrzad?

Posted on February 9, 2017 at 9:10 AM

W każdym samochodzie rozrząd odgrywa bardzo ważną rolę. To właśnie dzięki niemu cały silnik może prawidłowo pracować. Wymiana rozrządu jest jedną z czynności eksploatacyjnych pojazdu, które trzeba bezwzględnie okresowo przeprowadzać. Nie można w tym zakresie oszczędzać, gdyż ewentualne późniejsze naprawy mogą być bardzo kosztowne lub wręcz niemożliwe d...

Read Full Post »

Oryginalne czesci do samochodów z róznych regionów swiata

Posted on September 12, 2016 at 8:55 AM

Jakość i właściwe dobranie części samochodowych do konkretnej marki pojazdu odgrywa kluczową rolę dla jego prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznej eksploatacji. Dlatego też sklep internetowy z częściami iParts.pl posiada w swojej ofercie oryginalne części do samochodów różnych światowych marek, w tym m.in. samochodów japońskich, koreańskich, francuskich czy amerykańskich.

...
Read Full Post »

Punkty Vitay za zakupy w iParts.pl

Posted on June 27, 2016 at 8:00 PM

Z przyjemnością informujemy, że sklep motoryzacyjny iParts.pl dołączył do akcji koncernu Orlen - Vitay Club. Oznacza to, że od teraz możecie gromadzić punkty także za zakupy w iParts.pl w programie Vitay. Za każdy wydany 1 PLN w sklepie, można zdobyć aż 7 punktów.


Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody


...
Read Full Post »

Gdzie po czesci ciezarowe?

Posted on April 28, 2016 at 7:30 AM

Jeżeli awaria tira zdarzy się na trasie, kierowca jest zmuszony do dokonania naprawy w najbliższym punkcie warsztatowym. Niektóre wymiany części do aut ciężarowych można jednak odpowiednio wcześniej zaplanować, co pozwala obniżyć koszty, czasami nawet o połowę.Zacznijmy od tego, że jeżeli mechanik zap...

Read Full Post »

iParts.pl prezentuje nowe produkty!

Posted on November 24, 2015 at 8:50 AM

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się nowe auto części! Są to między innymi lampy, elementy karoseryjne i el. układu chłodzenia sygnowane brandem LORO, części samochodowe DENCKERMANN, Filtry UFI i oświetlenie niemieckiej marki NARVA. Oferowane produkty to wysokiej jakości części zamienne stosowane przez kierowców na całym świecie.


Nowe auto części w ofercie iPar...

Read Full Post »

Program partnerski dla branzy motoryzacyjnej - iParts.pl

Posted on October 7, 2015 at 4:45 AM

Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla was.


Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Prowadzisz własną stronę internetową lub bloga? A może udzielasz się na portalach społecz...

Read Full Post »

Czy zawor EGR jest zawodny?

Posted on July 9, 2015 at 8:00 PM

Dla każdego użytkownika ważna jest niezawodność jego samochodu. Jednak nie ma rzeczy idealnych. Pogorszenie pracy silnika lub wydostający się nadmierny dym z rury wydechowej świadczy o pojawiających się problemach, które warto skontrolować w warsztacie samochodowym.

Zawór EGR, o czym mowa?

Są to zawory, kt...

Read Full Post »

Zestaw paska rozrzadu SKF VKMA 01250

Posted on June 17, 2015 at 7:40 AM

You need Adobe Flash Player to view this content.


Zestaw paska rozrządu SKF VKMA 01250 w ofercie sklepu internetowego iParts.pl.

 Karta produktowa: http://www.iparts.pl/czesc/rozrzad-zestaw-paska-skf-vkma01250,0-50-vkma01250-70933.html

 Video: https://www.youtube.com/watch?v=Nc4O7UWzC4o

 


Read Full Post »

Zmiana szaty graficznej iParts.pl

Posted on June 8, 2015 at 8:00 PM

Po siedmiu sukcesywnych latach funkcjonowania sklepu internetowego, iParts.pl otrzymał nową szatę graficzną serwisu, która w znaczny sposób ułatwi odnalezienie najlepszej oferty. Praktyczne rozwiązania umożliwią internautom łatwe orientowanie się w dużej ilości asortymentu dostępnego na stronie.


iParts sp. z o.o. jest liderem w segmencie części zamiennych do aut. To pierwszy profesjon...

Read Full Post »

Rss_feed