Wizytówka nieoficjalna sklepu internetowego iParts.pl

 - lidera sprzedaży części samochodowych w Polsce

Blog

Wyszukiwarka OEM juz dostepna w sklepie iParts!

Posted on December 6, 2018 at 8:35 AM


Ilość osiągalnych na rynku motoryzacyjnym części zamiennych jest kolosalna. Stwarza to niejednokrotnie kierowcom problemy w poszukiwaniu online właściwych części do swoich aut. Wybawieniem dla kierowców są z całą pewnością wyszukiwarki internetowe, aczkolwiek nie zawsze są one przydatne. Innowację w tym zakresie wdrożył sklep internetowy iParts.pl, który uruchomił wyszukiwarkę części po OEM.


Sklep z częściami zamiennymi do aut iParts.pl to największa platforma internetowa z zamiennikami samochodowymi w Polsce i Europie Środkowej. Gama produktowa sklepu internetowego iParts.pl obejmuje ponad 2 mln części zamiennych dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych oraz sportowych.


Oferowana przez iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć części zamienne po OEM, to szybkie i dokładne rozwiązanie pozwalające na odszukanie części zamiennych do samochodu za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. numer OEM. Każda część samochodowa posiada własny numer OEM. Mając numer części, odszukanie jej za pomocą wyszukiwarki OEM w sklepie iParts.pl zajmuje zaledwie kilka sekund. Wyszukiwarka części po OEM to najszybsza metoda wyszukiwania podzespołów samochodowych, zapewniająca zgodność wyszukanego produktu z orginałem.


OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to jedyne w swoim rodzaju oznaczenie przydzielane przez producentów auto części zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to symbol oryginalnej części wybity, wygrawerowany lub umieszczony w formie naklejki na produkcie, który wchodzi w skład samochodu konkretnej marki. OEM to kombinacja cyfr i liter, która może być określana jako swoisty „kod DNA części”.


Każdy wytwórca produktów samochodowych posiada własną numerację swojego asortymentu. W związku z tym określony produkt można zidentyfikować poprzez OEM lub numerację konkretnego producenta. Jest to wartość dodana takiego rozwiązania, ponieważ wiele wiele części stosuje się w różnych markach aut, które nierzadko oferują swoje produkty po cenach odmiennych od konkurencji. Części zamienne po OEM w iParts.pl to doskonałe narzędzie na precyzyjne i szybkie znalezienie dedykowanych podzespołów samochodowych w największym sklepie internetowym z częściami samochodowymi w Polsce.

Categories: Ze sklepu